Oddíly 2016
1. oddíl - vedoucí Míša Šolcová, praktikantka - Anička Bartošová
Bieliková Marie |
Bučková Natálie |
Jandová Marie |
Ludvíková Kateřina |
Nejedlová Natálie |
Nosálová Karolína |
Pešlová Natálie |
Poklopová Barbora |
Sadvarová Tereza |
Skřivánková Anna |
Škarýdová Johana |
Zárubová Karolína |
2. oddíl - vedoucí Honza Teplík, praktikant - Jirka Zikmund
Gašpierik Dino |
Chlum David |
Jakub Šorm |
Kalina Matěj |
Konrád František |
Libánský František |
Nosál Jan |
Štětina Jakub |
Ticháček Antonín |
Tobořík Matěj |
Wolf Filip |
Zvěřina David |
3. oddíl - vedoucí Hanka Švarcová, praktikantka Míša Nečasová
Adamcová Adéla |
Baloušková Eliška |
Dvořáková Eliška |
Hargreaves Ellen Sarah |
Hojdová Tereza |
Hořčičková Adéla |
Hoření Lucie |
Jirků Pavlína |
Miškovská Kateřina |
Mrázková Sofia |
Mrázková Viktoria |
Paldusová Michaela |
Procházková Barbora |
Škochová Alice |
Šmejkalová Štěpánka |
Ulcová Tereza |
4. oddíl - vedoucí David Mareš
Beran Michal |
Kačmar Tomáš |
Lhota Ondřej |
Motyčka Karel |
Skřivánek Jakub |
Stephings Thomas William |
Šefčík Jiří |
Šimon Jakub |
Šimon Marek |
Trpišovský Ondřej |
Vondrouš Jakub |
Vondrouš Jan |
Westfal Lukáš |
Wolf Matěj |
Sršeň Denis |
5. oddíl - Klárka Hlaváčková
Baudysová Zuzana |
Bieliková Michaela |
Bučková Eliška |
Dvořáková Viktorie |
Hloušková Kateřina |
Kotíková Marie |
Krausová Eliška |
Křehlíková Pavlína |
Kynclová Adriana |
Miškovská Kristýna |
Škochová Ema |
Ticháčková Karolína |
Trakalová Eliška |
Westfalová Klára |
Zavydniak Jana |
6. oddíl - Víťa Kadlec
Baloušek František |
Bartoš Michael |
Chlum Daniel |
Kavka Adam |
Klajl Jan |
Klajl Petr |
Lízner Jan |
Lukáš Ondřej |
Lukáš Šorm |
Nezdara Marek |
Nezdara Miroslav |
Zvěřina Lukáš |
Jelínek Jakub |
Pulščák Jan |
7. oddíl - Bára Matějková
Bočková Zuzana |
Jirsáková Tína |
Konrádová Adéla |
Krupková Natálie |
Lea Veselská |
Ludvíková Veronika |
Polachová Tereza |
Procházková Tereza |
Rulcová Kristýna |
Rydvalová Anna |
Sadvarová Karolína |
Šlapáková Pavla |
Tušerová Klára |
Valešová Markéta |
Zavydniak Kateřina |
8. oddíl - Filip Kořínek
Beneda Jan |
Stádník Jakub |
Beneda Jan |
Devátý Michal |
Dupač Michal |
Dvořák Radek |
Kaska Matěj |
Kubíček Jakub |
Lhota Jakub |
Malý Milan |
Pešl Lukáš |
Růta Jiří |
Vladar Vít |
Vlček Jiří |
Vlček Karel |