1. oddíl
vedoucí: Míša Šolcová
praktikant: Daniel Šipula - Šipi
Bázlíková Michaela |
Durdová Nicola |
Dvořáková Eliška |
Hořčičková Adéla |
Krausová Eliška |
Kučerová Eliška |
Miškovská Kateřina |
Pospíšilová Amálie |
Procházková Barbora |
Stejskalová Marie Anna |
Škochová Alice |
Worthová Laura |
2. oddíl
vedoucí: Míša Gorogová - Gege
praktikant: Barča Louthanová
Grunt Lukáš |
Molata Matyáš Lukáš |
Petružálek Michal |
Skřivánek Jakub |
Slavíček Jiří |
Stephings Thomas William |
Šefčík Jiří |
Šimon Jakub |
Šimon Marek |
Westfál Lukáš |
Havrda Viktor |
Slavíček Adam |
3. oddíl
vedoucí: Martin Plachý - Dino
praktikant: Daniela Vurstová - Dáda
Grunclová Lucie |
Charvátová Denisa |
Chundelová Nikola |
Jonášová Veronika |
Kolomazníková Barbora |
Miškovská Kristýna |
Molatová Dora Barbora |
Pižlová Natálie |
Teplíková Tereza |
Vlková Anna |
Dvořáková Viktorie |
Javůrková Amelie |
4. oddíl
vedoucí: Filip Herout - Hery
Vursta David |
Bartoš Michael |
Beran Jakub |
Jelínek Jakub |
Jíra Ladislav |
Konečný Max |
Knop Tadeáš |
Moravec Adam |
Novotný Jakub |
Novotný Vojtěch |
Prokůpek Pavel |
Pulščák Jan |
Vild Filip |
Oktávec Marek |
5. oddíl
vedoucí: Karel Škoda - Bonus
praktikant: Filip Kořínek - Kóřa
Baudysová Zuzana |
Havrdová Tereza |
Heideová Zuzana |
Jirsáková Tína |
Kotíková Marie |
Peřtová Lenka |
Preisslerová Aneta |
Slavíčková Lenka |
Škochová Ema |
Tušerová Klára |
Ulmanová Dominika |
Veselská Lea |
Westfalová Klára |
Zoulová Gabriela |
6. oddíl
vedoucí: Jan Louda - Loudis
Devátý Michal |
Holub Adam |
Kočenda Pavel |
Kočenda Petr |
Malý Milan |
Novák Daniel |
Novotný Vojtěch |
Pešl Lukáš |
Petružálek Richard |
Štajer Matěj |
Tůma Daniel |
Vlček Karel |
Wawřich Jakub |
Dvořák Radek |
7. oddíl
vedoucí: Eva Bočková
Teršípová Jana |
Bočková Zuzana |
Dušková Denisa |
Herodková Kristýna |
Chundelová Natalie |
Kratochvílová Lucie |
Ludvíková Veronika |
Matoušová Markéta |
Procházková Tereza |
Prokůpková Aneta |
Štěpánková Michaela |
Štěrbová Barbora |
Valešová Markéta |
Suchá Kateřina |
Spilko Angelika |
8. oddíl
vedoucí: Martin Rieger - Bobr
Boček Jiří |
Dupač Dominik |
Dupač Michal |
Kaska Matěj |
Kopp Kryštof |
Kubíček Jakub |
Leinweber Vít |
Novák Matěj |
Šimek Ondřej |
Štětina Tomáš |
Teplík Jan |
Vladar Vít |
Vlček Jiří |
9. oddíl
vedoucí: Lucie Pokorná - Poki
Bartošová Anna |
Bubeníková Tereza |
Doudová Zuzana |
Gruntová Anna |
Kolářová Lucie |
Louthanová Kateřina |
Milerová Markéta |
Mlejnková Šárka |
Netušilová Tereza |
Novotná Barbora |
Pelcová Anna |
Šolcová Kateřina |
Trejbalová Eliška |
Valentová Karolína |
Veselská Sára |
Nečasová Michaela |